Drukarki Konica Minolta Bizhub

Konica Minolta to uznana marka specjalizująca się w produkcji i sprzedaży drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. W swojej ofercie posiada także serię Bizhub, która została stworzona specjalnie z myślą o profesjonalnej pracy biurowej.

Wybór odpowiedniej drukarki do pracy biurowej ma szczególne znaczenie – dzięki specjalnym funkcjom gwarantuje szerokie zastosowanie w realizacji szeregu czynności – od drukowania, poprzez skanowanie, a skończywszy na kopiowaniu.

Drukarka Konica Minolta Bizhub to sprawdzony wybór do mniejszych i większych biur – dla użytkowników profesjonalnych. Dzięki mnogości funkcji pozwala na szybkie i sprawne realizowanie szeregu prac – także z wykorzystaniem technologii sieciowych w serii Bizhub.

Wybierz drukarki Konica Minolta Bizhub

Konica Minolta Bizhub to seria drukarek ułatwiających realizację wielu prac biurowych – dzięki nim można drukować dokumenty, skanować je, a także kopiować. Wybrane modele posiadają również funkcję faksu.

Drukarka Bizhub gwarantuje wyjątkową jakość obrazu dla druku czarno-białego oraz w kolorze w szerokiej gamie formatów od A6 do A3. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii druk, skan oraz powielanie dokumentów staje się wyjątkowo elastyczne oraz wszechstronne.

Jednocześnie każda drukarka Konica Minolta jest łatwa w obsłudze – nie wymaga posiadania szerokiej wiedzy dotyczącej obsługi, dlatego może być używana przez każdego.

Kup lub wydzierżaw w SUPER-KOPIA

W naszej firmie SUPER-KOPIA w Warszawie oferujemy najwyższej jakości wyposażenie biurowe – także z linii Konica Minolta Bizhub. Dostarczamy sprzęt doskonały do mniejszych i większych biur – nowy oraz używany, w tym także poleasingowy.

Prowadzimy sprzedaż i dzierżawę sprzętu biurowego – drukarka Bizhub w dzierżawie to nie tylko niższe koszty, ale również większy komfort wraz ze stałą, comiesięczną opłatą dopasowaną do indywidualnych potrzeb!

W razie dodatkowych pytań zawsze pozostajemy do dyspozycji – nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie z nich.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w SUPER-KOPIA!

Witamy w Superkopia

Raty 0% na wybrane produkty! Kup na eRaty O szczegóły zapytaj naszego handlowca 604 474 333